Усі послуги
alt

Копірайтинг текстів

Замовити

Копірайтинг - це послуга написання текстів на задану тематику сформованими незалежно від повної унікальності будуть цікаві до прочитання вашим відвідувачам.

Сучасне розуміння текстів зазнало значних змін і на сьогоднішній день тексти повинні відповідати наступним вимогам:

  • нести корисність для людей, які їх читають: якщо відвідувачеві сайту цікавий текст, то він проведе на сайті більше часу, тим самим зменшиться показник відмов і як наслідок така сторінка буде рости в пошуковій видачі;
  • бути грамотними і добре структурованими, щоб споживач міг по заголовкам зрозуміти побіжно суть і оцінити необхідність більш детального прочитання;
  • включати в себе необхідний перелік запитів відповідно до семантичного ядра сайту за якими сайт зможе добре позиціонуватися у видачі пошукових систем.

Пошукові системи високо ранжируют сайти, на яких розташовується цікавий і пізнавальний для користувачів контент, тому необхідно піклується про те, що написано на сайті, і знати, що контент низької якості може мати зворотний ефект і знизить позиції сайту в пошуковій видачі.

Говорячи про текстах не варто забувати, що вони повинні бути розбавлені достатньою кількістю графічних матеріалів, вітається розміщення відео, а також можуть бути присутніми марковані й нумеровані списки, таблиці. Контент над яким добре попрацювали приваблює користувачів і іноді одна якісно пророблена сторінка дає більше результату, ніж десятки написаних для кількості статей.

Наші партнери:

1000+

ідей

200+

проектів

2

стартапу

8

лет непрывного
самосовершенствования

Аналізи.про1638881525
Гір1638881525
Метінвест1638881525
Інфініті клінік1638881526
Світ тюльпанів1638881527
Олімпік1638881527

* - Наведені дані актуальні за станом на 1.01.2021 і в даний момент ми працюємо над тим, щоб їх примножити.

Отримайте зворотний зв'язок
з будь-якого важливого або не дуже питання

Залиште свій номер, ім'я і сумніви в цій формі.
Ми точно Вас наберемо і при необхідності домовимося про зустріч

Натискаючи кнопку "Відправити" ви погоджуєтеся з нашої політикою конфіденційності