Усі послуги
20132021
Розробка
8 років
безперервного розвитку і самовдосконалення
2 стартапу
великі діючі проекти розвиваються нами
200+ проектів
реалізовано за період нашого існування
1000+ ідей
щоб створити кращий нішевий продукт

Web-студія в місті Тетіїв Bizonoff

Веб студія в Тетієві Bizonoff працює на ринку IT-послуг з 2013 року. За цей час ми встигли реалізувати більше 200 digital-проектів, більше 1000 ідей для нішевого бізнесу, взяти участь в 2 стартапах.
Сьогодні ми можемо сміливо говорити, що фахівці веб-студії Тетієва Бізонофф створюють цифрові продукти будь-якої складності і спрямованості. Але спеціалізуємося ми на проектах для e-commerce галузі. Створюємо високонавантажені маркетплейси, агрегатори, інтернет-магазини та інші платформи для онлайн-торгівлі.
При цьому web студія Бізонофф міста Тетіїв займається не тільки створенням, але і забезпечує свої розробки повним набором послуг маркетингу. Для підвищення ефективності роботи наших інтернет-проектів ми використовуємо виключно працюючі інструменти.
Одним з таких результативних маркетингових інструментів є тестування A/B або спліт. Split-testing допомагає в підвищенні конверсії, збільшенні часу перебування на інтернет-ресурсі і середнього розміру чека, в зменшенні відмов на веб-сайті.
Фахівці веб студії міста Тетієва створюють оригінальну сторінку "А" та її прототип "В". На нову версію web-сторінки "В" додаються технічні, дизайнерські та маркетингові фішки. Користувацький трафік ділиться між двома веб-сторінками, а показники ефективності порівнюються та аналізуються.
Фахівці веб студії Бізонофф міста Тетіїв протестують не тільки посадкову сторінку, а також всі необхідні зони веб-ресурсу. Ми піднімемо ваш сайт на рівень "топ!"

Детальніше
Caution! This seo text. Be careful.
b.

Отримайте зворотний зв'язок
з будь-якого важливого або не дуже питання

Залиште свій номер, ім'я і сумніви в цій формі.
Ми точно Вас наберемо і при необхідності домовимося про зустріч

Натискаючи кнопку "Відправити" ви погоджуєтеся з нашої політикою конфіденційності