Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Написати нам

Написати нам

Вгору

Вгору

Баїнг

Ласкаво просимо на сторінку Баїнгу!

Баїнг - процес викупу місць на рекламних майданчиках, з метою отримання більш вигідних місць розміщення, фінансових умов або подальшого перепродажу. Ринок реклами в інтернет є найбільш швидко розвиваються, в зв'язку з цим Баїнг як послуга набув найбільшого поширення у всесвітній павутині.

Закладаємо фундамент для майбутньої медіа компанії. Виконуємо пошук і аудит майданчиків інтернет-реклами на предмет їх відповідності цілям вашого бізнесу та ефективності. Викуповуємо рекламні площі в інтернет за оптимальною ціною на вашу користь.

  • Детальніше про Баїнг01

  • Переваги Баїнгу02

Детальніше про Баїнг

Дуже потрібна річ, яка, запевняємо Вас, допоможе бізнесу!

Надання послуги медіа-баїнгу передбачає викуп і оренду рекламних площ під проведення конкретної компанії з виведення на ринок товару, бренду, компанії. Використання даної послуги дозволяє виграти час, заощадити кошти і розвантажити власних співробітників.

Buying

Основними рекламними майданчиками в інтернет є соціальні мережі, електронні ЗМІ, інформаційні портали, ЖЖ і блоги. Але цей список далеко не повний, фактично будь-який сайт може надати свою рекламну площадку, за умови, що він вже володіє своєю аудиторією.

Ключовою відмінністю інтернет-реклами від інших майданчиків є оплата за перехід, а не показ. Даний підхід варто на озброєння мереж контекстної реклами, поступово на нього переходить і медійна реклама. Це істотно скорочує витрати на компанію і підвищує її ефективність.

Важливо розуміти, що надійний захист від так званого "склікування", мають далеко не всі сервіси. Перед тим як придбати чиюсь майданчик для цілей свого клієнта, ми завжди перевіряємо сайт на наявність ефективних засобів захисту від ботів.

Відправною точкою для Баїнгу є медіа планування. Це означає, що в залежності від завдань майбутньої рекламної компанії, цільової аудиторії і виділеного бюджету, спочатку складається загальна стратегія, на підставі якої і буде проводитися подальша робота.

Переваги Баїнгу

Замовивши дану послугу, клієнт отримує ряд переваг.

Економія часу. Не потрібно самостійно проводити безліч переговорів з різними рекламними компаніями з надання їх майданчиків під цілі проекту.

01

Економія коштів. Рекламні агентства надають знижки оптовим покупцям, загальна сума, витрачена на всю компанію з просування, буде менше, ніж покупка і оренда рекламних площ окремо.

02

Використання високоефективних рекламних площ. Вибір майданчиків проводиться під цілі конкретного проекту, що дозволяє виключити оплату за рекламу, яка не спрацює або покаже низьку конверсію.

03

Централізоване управління рекламною компанією. Такий підхід дозволяє оцінювати ефективність проведених заходів та оперативно їх коригувати для поліпшення результатів.

04

Захист рекламного бюджету. Надаючи послугу баїнгу, ми обов'язково перевіряємо майданчика на їх надійність, щоб гарантувати ефективне використання ваших коштів.

05

Повна фінансова звітність. Ви будете мати повну картину по тому, як був використаний довірений нам бюджет.

06

Наше портфоліо

Гордість за свою роботу - найбільша нагорода

review

Засновник освітнього агентства "Аспект"

review

Керівник проекту ST-MARKET

review

Керівник мережі магазинів "Ріжки та ніжки"

review

Керівник магазину "Real Food"

Відео відгуки

Щоб не казали наші клієнти, аби добре! Дякуємо Вам за те, що довіряєте нам.

slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo

Клієнти

Наші клієнти - це наша сім'я, і в ній на всіх вистачить місця.

Зв'яжіться з нами

Просто заповніть форму розбірливим почерком

Підписуйтесь на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць.