Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Написати нам

Написати нам

Вгору

Вгору

Медійна реклама

Ласкаво просимо на сторінку Медійної реклами!

Медійна реклама - це інструмент маркетингового просування брендів, сайтів, торгових марок, товарів, послуг та ін., Коли інформація про продукт розміщується на майданчиках засобів масової інформації.

Симбіоз медіа технологій і веб-розробки дозволяє створити унікальні рекламні рішення. Але ми пропонуємо вам щось більше, ніж оригінальний і впізнаваний медіа продукт. Ми створюємо реально працюючу рекламу.

 • Види реклами01

 • Цілі реклами02

 • Етапи реклами03

 • У чому вигода роботи з Вами04

Види медійної реклами

Можна виділити наступні типи медійної реклами.

 • Банерна реклама

  Банерна реклама

  Розміщується якась інформація про товар, послугу або захід. Найпростіший варіант такого оголошення - тексто-графічна реклама з логотипом компанії, назвою і запрошенням до співпраці. Таким же способом можна рекламувати будь-які пропозиції, встановлюючи тематичне фото, наприклад, товару, і вказуючи поточну ціну і назва продавця.

 • Відео формат

  Відео формат

  Записується рекламний ролик, який демонструється відвідувачам в спеціально відведених для цього медіа-блоках. Сайти, на яких надається відео контент, зазвичай пускають таку рекламу на початку перегляду. Варто додати, що ціна одного показу істотно нижче, ніж на телебаченні. Додайте сюди широкі можливості таргетування і збору статистики. Можна відслідковувати не просто кількість переглядів і переходів, а час, який показувався ролик, а також на який секунді було прийнято позитивне або негативне рішення.

 • Мобільна реклама

  Мобільна реклама

  Велика тема, яка заслуговує окремої статті. Вона орієнтована на користувачів, що виходять в інтернет з мобільних пристроїв. Має різні формати, найчастіше це максимально прості банери, щоб не перевантажувати сайт і зберігати задовільний час завантаження.

Ми підготуємо для вас необхідні банери і оголошення, адаптуємо їх під мобільні додатки і версії сайтів, вирішимо питання з розміщенням.

Цілі медійної реклами

Використання медійної реклами дозволяє виконувати цілий ряд завдань, а саме:

Охопити максимальну кількість цільової аудиторії. Можливість опублікувати своє оголошення на тематичних і просто популярних сайтах, також розміщуватися можна на сайтах, розроблених під десктопні та мобільні пристрої.

01

Сформувати потреба в товарі чи послузі. Медійна реклама є потужним інструментом переконання, правильно проведена компанія дозволяє створити штучний попит на пропозицію.

02

Підвищити впізнаваність бренду і лояльність до нього. Навіть якщо користувач не клікає по рекламі або натискає «пропустити», він все одно її бачить і цього ефекту досить для поступового просування бренду.

03

Просування нових товарів, акцій або заходів. Інформування про пропозицію - один з основних інструментів реклами. Багато користувачів сприймають її навіть краще, тому що вона не має нав'язливого формату.

04

Стимулювати прямі і повторні продажу. Реклама привертає цільову аудиторію і перенаправляє на ваш сайт, залишається тільки провести відвідувача сайту через воронку продажів.

05

Швидкий старт. Ефект від початку компанії з'являється відразу, медійна реклама - відмінний спосіб швидко вийти на ринок і заявити про себе.

06

Варто додати, що сучасні розцінки на розміщення оголошень на різних майданчиках, роблять цей спосіб просування доступним навіть для середнього та малого бізнесу. Результат багато в чому залежить від правильної стратегії, при цьому бюджет може бути досить скромним.

Етапи рекламної компанії

Рекламну компанію можна розділити на чотири рівноцінні послідовні частини.

Підготовчий

Визначаємося з цілями майбутньої РК, і в залежності від цього вибираємо цільову аудиторію. Після того як ми знаємо з ким працювати, вибираються найбільш ефективні прийоми, які також безпосередньо зав'язані на поставлене перед нами завдання.

Запуск рекламної компанії

Цей процес також включає в себе кілька дій, які можна і потрібно проводити паралельно. Поки маркетологи і веб-аналітики будуть займатися викупом місць майданчиків під РК і налаштуванням системи збору статистики. Веб-дизайнери, верстальники та програмісти будуть виготовляти саму рекламну продукцію, тобто наші банери різної складності.

Ведення рекламної компанії і збір статистики

Збирається комплексна статистика, яка має відразу дві функції. Такі на перший погляд прості докази, як графіки відвідуваності сайтів, скріншоти з показами банерів і таблиці з налаштуванням компанії знадобляться для проміжного та фінального звіту. Адже ми повинні наочно продемонструвати, що РК виконувалася згідно з планом.

Звіт і рекомендації

Обов'язкова складова проведеної рекламної кампанії - повна фінансова звітність за всіма типами та етапів робіт, також готується дані про досягнуті результати. Оскільки завжди варто прагнути до ідеалу, то будь-яка РК аналізується після завершення на предмет можливостей зробити її ще ефективніше.

Чим вигідна робота з нами?

Ми зробимо все щоб реклам давала максимальний результат.

Веб-студія Bizonoff надає послуги з розробки оголошень в медійному форматі, підборі майданчиків і безпосереднього проведення самих рекламних компаній. Нас вибирають тому що.

 • 01

  Для проведення РК будь-якої складності нам не потрібна допомога сторонніх фахівців. Всі робочі процеси від медіа планування та аналітики, до створення банерів будь-якої складності виконуються силами штатних співробітників веб-студії. Ми на постійній основі співпрацюємо з промоушн компаніями, які замовляють у нас розробку рекламних сайтів і банерів для проведення своїх акцій.

 • 02

  Ми пропонуємо вам різні варіанти, щодо способів досягнення мети і головне бюджету майбутньої РК. Наші послуги цілком доступні для представників малого та середнього бізнесу. Ми можемо гарантувати вашу реальний прибуток від реклами навіть при скромному початковому бюджеті.

 • 03

  Завжди використовуємо індивідуальний підхід до клієнта. На стадії планування ми не тільки аналізуємо майданчики під рекламу та цільову аудиторію, але і ваш безпосередній бізнес, і його продають інструменти. Ми повинні бути впевнені, що ви зможете реалізувати товар, залученими нами клієнтам, інакше, навіщо починати цю роботу?

 • 04

  Наш досвід дозволяє виявляти і використовувати найменші нюанси в поведінку ваших потенційних покупців. Це не проста статистика показів і кліків, ми працюємо на рівні поведінкових факторів різних груп користувачів.

Єдиний з ким ми дала згоду на обов'язковість це Ви, наш клієнт. У нас немає ні письмових, ні усних домовленостей з представниками сайтів розміщують на своїх сторінках рекламу. Вибір майданчиків під РК робиться тільки виходячи з можливості досягнення максимального результату.

Тарифи

Ми не тільки створюємо сучасні якісні сайти, доступні для роботи з десктопних і мобільних пристроїв, а й вчимо своїх клієнтів вичавлювати максимум з їх веб-ресурсів. Якщо ви переслідуєте мету не тільки створити свій особистий щоденник в мережі інтернет, а й зробити його кращим або одним з кращих в ніші, то ви звернулися за адресою.

 • Базовий

  150$ + 50$ в місяць

  • створення медіаплану по банерній рекламі (підбір ефективних майданчиків);
  • підключення Google Analytics, відстеження ефективності реклами;
  • оптимізація реклами, виключаючи неефективні майданчики;
  • щомісячний звіт;
  • ремаркетинг;
  • мінімальний бюджет від 100$ на кліки.
  Замовити
 • Високий рівень

  200$ + 50$ в місяць

  • створення медіаплану по банерній рекламі (підбір ефективних майданчиків, визначення цільової аудиторії, прогноз оптимального бюджету);
  • підбір ефективних майданчиків;
  • підключення Google Analytics, відстеження ефективності реклами;
  • оптимізація реклами, виключаючи неефективні майданчики;
  • щомісячний звіт і рекомендації;
  • ремаркетинг;
  • мінімальний бюджет від 200$ на кліки.
  Замовити

Наше портфоліо

Гордість за свою роботу - найбільша нагорода

review

Засновник освітнього агентства "Аспект"

review

Керівник проекту ST-MARKET

review

Керівник мережі магазинів "Ріжки та ніжки"

review

Керівник магазину "Real Food"

Відео відгуки

Щоб не казали наші клієнти, аби добре! Дякуємо Вам за те, що довіряєте нам.

slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo

Клієнти

Наші клієнти - це наша сім'я, і в ній на всіх вистачить місця.

Зв'яжіться з нами

Просто заповніть форму розбірливим почерком

Підписуйтесь на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць.