Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Написати нам

Написати нам

Вгору

Вгору

Мобільна версія

Ласкаво просимо на сторінку Мобільної версії!

Мобільна версія сайту — це окрема версія сайту, яка повторює основну, яка правильно виконана в одну колонку, для комфортного використання на мобільних пристроях. У мобільній версії залишають тільки основний функціонал, для зручності користувача.

Мобільний трафік зростає по геометричній прогресії, і цей тренд зупинити неможливо. Єдиним логічним рішенням буде слідувати йому, і замовити розробку мобільної версії сайту під свій online-проект.

 • Що втрачає сайт без неї01

 • Переваги мобільної версії02

Що втрачає сайт без мобільної версії

У сучасному світі у кожної людини є смартфон, у деяких він не один. При цьому саме мобільний телефон є тим пристроєм, з яким ми проводимо найбільше часу. Тому, вже абсолютній більшості власників інтернет-проектів зрозуміло, що мобільна версія сайту не примха, а цілком обгрунтована необхідність.

 • Перша проблема

  Повна не читаність тексту. Доведеться масштабувати зображення, щоб розібрати текст. Якщо для новинного порталу, блогу чи сайту-візитки — це можна стерпіти, один раз збільшив сторінку і вози пальцем по екрану для переміщення, поки не дочитаешь. Для інтернет-магазину змінювати масштаб доведеться постійно, і робота з сайтом стане просто не стерпною. Ще один мінус масштабування – при збільшенні різко падає якість зображень, так і взагалі зовнішній вигляд сайту помітно втратить.

 • Друга проблема

  Не працює частина активних елементів, анімація не відтворюється, відео не запускається, виходять вікна перегородили пів екрану і відмовляються закриватися і т. д. Все справа в тому, що мобільні браузери відстають від десктопних по функціональним можливостям і працюють під іншими операційними системи. Тому цілий ряд основного функціоналу сайту при заході за допомогою смартфона або планшета може виявитися недоступним.

 • Третя проблема

  Низька швидкість завантаження. Ера мобільного інтернету вже прийшла, але в нашому випадку якість і швидкість з'єднання далекі від ідеалу. Не оптимізований під мобільні пристрої сайт може завантажуватися вкрай довго, і людина просто закриє його.

Важливо розуміти, що користувачам зручно виходити в інтернет зі смартфонів і планшетів. Якщо відвідувачеві не сподобається працювати з вашим сайтом з мобільного пристрою, то він не піде шукати ноутбук, а просто відправиться на сторінку конкурентів.

Переваги мобільної версії сайту

Що привнесе вашому інтернет-проекту замовлення розробки мобільної версії сайту.

У мобільному пошуку сайти, оптимізовані під дані пристрої, мають більш високий рейтинг, це офіційні дані від Google і Яндекс. Отже, ви отримуєте більше цільового трафіку.

01

Користувачі люблять такі проекти, тому що на них представлені тільки основні розділи без допоміжної інформації. А це істотна економія часу.

02

Розробка мобільної версії сайту набагато дешевша, ніж власного мобільного додатку.

03

Істотне збільшення аудиторії проекту, яке обов'язково конвертується в ріст прибутку.

04

Мобільна версія є повністю автономною, для внесення змін немає необхідності закривати на технічне обслуговування основний сайт.

05

Тарифи мобільної версії

Ми гарантуємо збереження впізнаваності бренду, переробку структури з урахуванням специфіки серфінгу в мережі зі смартфона, а також підтримку різними типами пристроїв незалежно від розмірів екрану, бренду та операційної системи. По завершенню робіт по проекту проводиться його комплексне тестування.

 • Без змін в дизайні

  • ціна від 75 $;
  • терміни від 3-4 днів.
  Замовити
 • Із змінами в дизайні

  • ціна від 190 $;
  • терміни від 10-15 днів.
  Замовити
 • За Технічним Завданням

  • ціна від 230 $;
  • терміни від 10 днів.
  Замовити

Наше портфоліо

Гордість за свою роботу - найбільша нагорода

review

Засновник освітнього агентства "Аспект"

review

Керівник проекту ST-MARKET

review

Керівник мережі магазинів "Ріжки та ніжки"

review

Керівник магазину "Real Food"

Відео відгуки

Щоб не казали наші клієнти, аби добре! Дякуємо Вам за те, що довіряєте нам.

slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo

Клієнти

Наші клієнти - це наша сім'я, і в ній на всіх вистачить місця.

Зв'яжіться з нами

Просто заповніть форму розбірливим почерком

Підписуйтесь на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць.