Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Написати нам

Написати нам

Вгору

Вгору

Оцінка просування

Вітаємо Вас на сторінці Оцінки ефективності просування!

Оцінка ефективності просування -визначається виходячи з поставлених завдань перед SEO фахівцем або студією, і в залежності від обумовлених умов оцінки. При цьому важливо розуміти межі відповідальності і повноважень сторін.

Ефективність просування сайту залежить від правильного вибору стратегії та методів її реалізації. Ми дамо оцінку заходам щодо оптимізації вашого сайту і навчимо, як усунути помилки в разі їх виявлення.

  • Які завдання дозволяє вирішити01

  • Як вона виконується02

Які завдання дозволяє вирішити оцінка ефективності?

А ви думали зробити і все?

Efficiency

Оцінка ефективності просування сайту допоможе упевнитися, що вкладені кошти окупляться, а сайт приносить максимальну віддачу. Провівши повний і детальний аналіз, можна з'ясувати, скільки клієнтів вдалося залучити за допомогою конкретного оголошення, як змінилися показники трафіку, кликабельности, конверсії і т.д., який вплив розкрутка зробила на позиції в ТОПі. У деяких випадках ця процедура допомагає виявити помилки оптимізації: невідповідність ключових запитів, контенту, посадочних сторінок і т.д. Одним словом, оцінка ефективності дозволить Вашому сайту виявити і усунути приховані помилки, а також забезпечити найбільш раціональне вкладення коштів.

Як виконується оцінка ефективності просування?

Параметрів, що визначають успішність і ефективність просування безліч, і ми звичайно ж перевіряємо їх все.

На кожному етапі відстеження ефективності просування ми надаємо вам повний звіт і даємо рекомендації на які параметри варто більше звернути уваги. Розділити параметри на чотири основні групи:

Бізнес параметри

До їх складу входять всі параметри, які відповідають за ефективність продажів. Контролюючи і покращуючи їх ви збільшите свої доходи.

01

Параметри юзабіліті

Проводячи моніторинг цих параметрів, ви завжди будете знати наскільки ефективно ваші кошти просування, допомагають утримати старих клієнтів і залучити нових.

02

SEO параметри

Цьому розділу необхідно приділяти якомога більше уваги. Він є, практично, основним в просуванні. У нього входить вся посилальна маса сайту, а так само її якість. Від якості SEO оптимізації залежить рейтинг вашого сайту.

03

SMO параметри

Цей ряд параметрів відповідає за, так би мовити, соціальність вашого сайту. Тут ми перевіряємо і аналізуємо де і як ваш сайт «засвітився» в різноманітних соціальних мережах і форумах, які відгуки залишають про нього відвідувачі. Дуже важливо знати, наскільки популярний ваш сайт, і де конкретно, адже в кожному регіоні популярністю користуються різні ресурси. Це допоможе посилити просування там, де воно йде гірше.

04

Наше портфоліо

Гордість за свою роботу - найбільша нагорода

review

Засновник освітнього агентства "Аспект"

review

Керівник проекту ST-MARKET

review

Керівник мережі магазинів "Ріжки та ніжки"

review

Керівник магазину "Real Food"

Відео відгуки

Щоб не казали наші клієнти, аби добре! Дякуємо Вам за те, що довіряєте нам.

slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo

Клієнти

Наші клієнти - це наша сім'я, і в ній на всіх вистачить місця.

Зв'яжіться з нами

Просто заповніть форму розбірливим почерком

Підписуйтесь на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць.