Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Написати нам

Написати нам

Вгору

Вгору

Parallax ефекти

Вітаємо Вас на сторінці Parallax ефектів!

Parallax - спеціальна техніка, це зрушення між реальним станом об'єкта щодо його фону з точки зору спостерігача. Кожен може спостерігати цей ефект, якщо подивиться на розташування предметів через їх відображення в воді.

Хочете урізноманітнити свій сайт? Як щодо створення 3D ефектів, реалізованих в двомірному просторі сторінки і без особливого навантаження на сервер? Сучасні Parallax ефекти - це засіб для створення унікальних інтернет-проектів з неперевершеним дизайном.

  • Навіщо потрібні ці ефекти01

  • Як ми створюємо Parallax ефекти02

Навіщо потрібні Parallax ефекти

Parallax - це потужний сучасний інструмент візуалізації інтернет-проектів. Ми пропонуємо вам почати знайомство з цією послугою з того, що вона принесе вашому сайту.

Він підвищує конверсію. Правильне застосування магії parallax дозволяє вигідно розставить акценти на основному контенті і кнопках цільових дій. Відвідувач не зможе пройти мимо основних елементів переконання, а значить, буде змушений погодитися на прийняття вашої пропозиції.

01

Користувач не зможе покинути ваш сайт, поки не розбереться у всіх тонкощах його дизайну. Правильно зроблена візуалізації надає гіпнотичний ефект, перетворюючи вивчення сайту у захоплююче заняття. На багато сторінок з якісним parallax користувачі повертаються. Ваш сайт гарантовано запам'ятається.

02

Це відмінний інструмент для презентації свого товару або послуги. Найпростіший parallax прийом в цьому плані пов'язаний з прокруткою всередині конкретного блоку. Просто сховайте частина переваг своєї пропозиції, щоб користувач мав прокручувати блок для їх перегляду. Такий простий прийом змусить відвідувача детально вивчити всю надану інформацію.

03

На відміну від flash, даний прийом не перевантажує сторінку сайту, і користувач практично не помічає різниці. Звичайно, якщо не перестаратися з анімацією, але наші веб-майстри не допустять цього.

04

Такі ефекти можуть мати різні варіанти застосування. В першу чергу це воронка продажів. Також, можна зібрати історію своєї компанії і розповісти її з розбивкою по роках, використовуючи інтерактивні блоки. Стануть в нагоді подібні прийоми і для сторітеллінга, ваші історії стануть ще більш запам'ятовуються, при ефектному візуальному оформленні.

05

Як ми створюємо Parallax ефекти

Додаючи на сайт parallax ефекти, ми дотримуємося наступних правил.

01 Відстежуємо актуальні тренди в веб-дизайні і використовуємо найсучасніші підходи в реалізації wow-ефектів.
02 Створюємо унікальні рішення під кожен конкретний проект. Ваш сайт буде наочно виділятися на тлі конкурентів.
03 Розроблені нами сайти мають 100% валідний код. Докладні знання в області javascript, HTML, CSS і jQuery дозволяють реалізувати задумані дизайнерські рішення.
04 . Гарантуємо кросбраузерність вашого сайту. У будь-яких браузерах і незалежно від типу операційної системи сторінки з parallax будуть правильно відображатися і справляти враження.
05 Впровадження візуальних ефектів проводиться не на шкоду швидкості завантаження сайту.
06 Всі parallax прийоми справляють враження, але їх використання не завжди йде на користь проекту. Тому, додаючи будь-які wow-ефекти, ми завжди керуємося принципом доцільності.

Наше портфоліо

Гордість за свою роботу - найбільша нагорода

review

Засновник освітнього агентства "Аспект"

review

Керівник проекту ST-MARKET

review

Керівник мережі магазинів "Ріжки та ніжки"

review

Керівник магазину "Real Food"

Відео відгуки

Щоб не казали наші клієнти, аби добре! Дякуємо Вам за те, що довіряєте нам.

slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo

Клієнти

Наші клієнти - це наша сім'я, і в ній на всіх вистачить місця.

Зв'яжіться з нами

Просто заповніть форму розбірливим почерком

Підписуйтесь на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць.