Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Написати нам

Написати нам

Вгору

Вгору

Отже з падінням сайту і хакерської
атакою також впораєтеся ...

Відмінно, інформація з управління хостингом, збереження та відновлення сайту є у відкритому доступі, краще починати вивчати вже зараз.

А якщо серйозно, то ситуацій, які можуть виникнути, на сайті приблизно в 10 разів більше, ніж Ви стикалися. І здійснювати підтримку проекту виходить тільки завдяки великому досвіду. І досвід знайомих і Ваш особистий в даній сфері дуже важливий. Але як показує практика, щоб дізнатися всі нюанси і можливі проблеми потрібно близько 7 років безперервної роботи в даній сфері. Чи є у вас такий досвід?

Тому пропонуємо Вам поступити наступним чином- замовити послугу від фірми, яка знає в цьому сенс. І отримати проект, який не змусить Вас зайвий раз думати як зробити, щоб він працював.

Все зрозумів, дякую

Щоб закріпити успіх, спробуйте обійтися і без сайту ...

Подумаєш сайт впав, подумаєш потрібно його піднімати і ще платити комусь за це.

А якщо серйозно, в житті є 3 великих дурниці — дивитися на зварювання, вірити політикам і замовити сайт, а потім втратити все, бо не задумалися вчасно про його хостинг і захист. І я навіть не знаю, що з цього дурніше ...

А якщо ще серйозніше, то прямо зараз можу привести 75 825 доводів, чому сайт без підтримки не має сенсу і, що краще викинути гроші у трубу - від них буде більше користі.

Але це була б сумна розповідь. Тому зробимо по-іншому – ми доведемо, що краще сплтити за підтримку один раз, ніж витрачати сотні доларів і десятки годин на відновлення сайту після хакерської атаки або падіння серверу. Домовились?

Домовилися! Покажіть, що мені дадуть ваші послуги!

Що таке хостинг?

Місце де "лежать" файли сайту. Повинен бути захищений, працездатний 99.9% робочого часу і швидкодіючий.

Хостинг

Це послуга надання ресурсів на сервері для розміщення інформації в Інтернеті. Хостинг є необхідним для будь-якого сайту, і необхідно розуміти, що чим більше проект, тим більший функціонал він вимагає від серверу. Вартість хостингу залежить від обсягу розміщеної інформації та підключення додаткових послуг і характеристик інтернет каналу.

SSL-сертифікат

Обов'язковий для успішного просування сайту, а також захищає дані вашого сайту.

SSL-сертифікат - це гарантія захисту інформації Ваших клієнтів. Якщо Ваш сайт працює з особистою інформацією користувачів або їх грошима, то SSL, те що Вам потрібно. Даний сертифікат дозволяє створити захищене з'єднання і захистити інформацію від шахраїв. Відповідно, користувач більше довіряє сайту у якого є SSL-сертифікат.

SSL

Чи необхідна мені підтримка сайту?

Такого питання взагалі виникати не повинно... А раптом щось трапиться з сайтом або хостингом, куди бігти, що робити, хто допоможе і як швидко?

Чи необхідна вам підтримка сайту? Безумовно так. Адже тримати окремого співробітника занадто дорого, а самі виправити помилки Ви навряд чи зможете. Компанія Bizonoff здійснює повну технічну та інформаційну підтримку проектів на будь-яких системах управління.

В інформаційній підтримці ми пропонуємо наступні послуги: написання контенту (новини, публікації, огляди і т.д.), оновлення зображень і інших елементів на сайті, наші фахівці зможуть вирішити будь-яку проблему від моніторингу за послугами хостингу до хакерських атак. Більш того через деякий час сайт потребує модернізації, оскільки вимоги до Вашого сайту постійно зростають і технології не стоять на місці, а Ваші конкуренти не будуть чекати. Щоб адміністрування сайту не забирало час, і Ви могли повністю зосередитися на своїй справі, довірте цей процес професіоналам. Здійснюючи клієнтське обслуговування в форматі 24/7. Ми розуміємо, що необхідно, щоб Ваш сайт завжди був в актуальному та працездатному стані, і знаємо якої шкоди для репутації може отримати Ваш сайт.

Наше портфоліо

Гордість за свою роботу - найбільша нагорода

review

Засновник освітнього агентства "Аспект"

review

Керівник проекту ST-MARKET

review

Керівник мережі магазинів "Ріжки та ніжки"

review

Керівник магазину "Real Food"

Відео відгуки

Щоб не казали наші клієнти, аби добре! Дякуємо Вам за те, що довіряєте нам.

slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo

Клієнти

Наші клієнти - це наша сім'я, і в ній на всіх вистачить місця.

Зв'яжіться з нами

Просто заповніть форму розбірливим почерком

Підписуйтесь на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць.