Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Написати нам

Написати нам

Вгору

Вгору

SMO

Вітаємо Вас на сторінці SMO!

Під поняттям SMO ховається комплекс дій спрямованих на створення оптимальних умов для роботи з сайтом користувачів соціальних мереж. Ця послуга чимось схожа на SEO оптимізацію, тільки тепер потрібно сподобатися не пошуковим роботам Google і Яндекс, а аудиторії таких проектів як Facebook, Вконтакте, Одноклассники, Twitter, LinkedIn і т.д.

SMO - це в першу чергу інструмент для вашої клієнтської аудиторії, який дозволить відвідувачам налагодити тісну прив'язку своїх акаунтів в соціальних мережах до вашого веб-сайту. Ми готові запропонувати вам, як готові і перевірені SMO рішення, так і абсолютно новий інноваційний функціонал.

 • З чого варто почати01

 • Переваги SMO02

З чого варто почати

Перед тим як приступити до впровадження на сайт інструментів SMO, слід створити відповідну базу і умови для користувачів соціальних мереж. Починати роботу слід з оцінки дизайну і якщо будуть виявлені недоліки, їх потрібно буде виправити.

Потім проводиться оцінка юзабіліті, яка складається з цілого ряду параметрів. Починаємо зі швидкості завантаження сторінок, чекати не любить ніхто, особливо користувачі інтернет. Потім перевіряємо простоту і зрозумілість навігації, інспектуємо все меню на працездатність, звертаємо увагу на зручність використання форм та ін. Елементів взаємодії з користувачами.

Після цього переходимо до основного параметру, без якого вся ідея SMO інтеграції сайту з соціальними мережами приречена на провал. Йдеться про цікавий контент, який і повинен стати приманкою для користувачів. На що треба звернути увагу:

 • Матеріали повинні бути невеликими або добре структурованими, щоб кожен міг легко переглянути і використовувати цікаву для нього частину.

 • Публікації повинні чіпляти, буде це корисність, сенсаційність, гумор або просто ефектне фото не важливо. Головне, щоб цю статтю хотілося показати своїм друзям, колегам і т.д. Ні в якому разі не захоплюйтеся явними рекламними матеріалами.

 • Подавана інформація повинна бути актуальною і постійно оновлюватися. Чим частіше ви будете нагадувати про себе, тим краще. І навпаки, якщо не буде з'являтися новий контент, то аудиторія почне забувати проект.

Майте на увазі, що впровадити необхідний функціонал реально на будь-який проект, він може бути з мінімумом контенту і практично не оновлюватися. Але для користувачів соціальних майданчиків такий сайт буде нецікавим, і вони просто не стануть з ним працювати.

Переваги SMO

Звернувшись в веб-студію Bizonoff для проведення заходів по SMO оптимізації ви отримуєте.

Професійний аудит сайту, ми встановимо ступінь готовності вашого сайту до активного прийому користувачів соціальних мереж і в разі необхідності внесемо необхідні корективи.

01

Підключення всіх типів віджетів та іншого функціоналу необхідного для проведення інтеграції сайту з пошуковими системами. Ми гарантуємо дотримання кросбраузерності зі збереженням валідності коду.

02

Креативний підхід до вирішення стандартних завдань. Ми можемо зробити унікальний дизайн для стандартних віджетів, щоб виділити ваш сайт на тлі інших.

03

Надання консультацій щодо подальшої роботи. Ми розповімо про те, що і навіщо було виконано, а також як вам краще зацікавити свою потенційну аудиторію з соціальних мереж.

04

Можливість замовити за пільговою ціною, як для постійних клієнтів, подальші роботи по наповненню сайту контентом, просування в соціальних мережах і не тільки. У нашому арсеналі повний комплекс інтернет-маркетингу.

05

Тарифи SMO

Відповідь на питання: "Скільки коштує SMO?"

 • Базовий

  250$

  • створення, оформлення групи і унікального брендованого дизайну;
  • ведення групи: додавання інформації, фото, спілкування з користувачами, створення тем (3-5 в день);
  • підготовка аккаунта до 5 робочих днів.
  Замовити
 • Просунутий

  350$

  • створення, оформлення групи і унікального брендованого дизайну;
  • ведення групи: додавання інформації, фото, спілкування з користувачами, створення тем (3-5 в день);
  • розміщення рекламного повідомлення з посиланням на групу / сторінку в мережі;
  • розміщення рекламного повідомлення з посиланням на сайт замовника;
  • підготовка аккаунта до 5 робочих днів.
  Замовити

Наше портфоліо

Гордість за свою роботу - найбільша нагорода

review

Засновник освітнього агентства "Аспект"

review

Керівник проекту ST-MARKET

review

Керівник мережі магазинів "Ріжки та ніжки"

review

Керівник магазину "Real Food"

Відео відгуки

Щоб не казали наші клієнти, аби добре! Дякуємо Вам за те, що довіряєте нам.

slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo

Клієнти

Наші клієнти - це наша сім'я, і в ній на всіх вистачить місця.

Зв'яжіться з нами

Просто заповніть форму розбірливим почерком

Підписуйтесь на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць.