Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Написати нам

Написати нам

Вгору

Вгору

Блог

Створення блогу на сайті і окремо від нього.

Створення блогу компанії, який розміщується як окремо від сайту, так і на самому сайті компанії - в останні роки набирає все більшої популярності. Це викликано більшою мірою тим, що різні організації стали розміщувати на своєму сайті не тільки комерційну інформацію, на кшталт прайсів, акцій і т.д., але і подробиці з повсякденного життя компанії, різні огляди по тематиці компанії і т.д.

 • Навіщо потрібен блог01

 • Створення блогу02

 • Як вести блог03

 • Види блогів04

Навіщо компаніям потрібен свій блог?

Заявіть своїй аудиторії про себе і свої послуги.

Blog

Блог - це більшою мірою інформаційний сайт, який буде відмінним рішенням для компаній, які часто проводять заходи або ж хочуть вести будь-яку новинну або інформаційну діяльність і висвітлювати події всередині компанії, робити огляди ринку, тематики і т.д.Це означає, що блог може виконувати багато корисних завдань для компанії, а саме - залучити більше відвідувачів за ключовими словами, конвертувати відвідувачів в реальних клієнтів, ще краще просунути компанію, її послуги і товари в мережі інтернет.

Cтворення блогу

 • Створення блогу окремо від основного сайту

  В плані просування і СЕО-оптимізації дає основному сайту ряд важливих переваг, які позитивно позначаються на зростанні сайту в пошуковій видачі:

  • нарощує кількість «зовнішніх» посилань на сайт, це добре позначається на зростанні сайту в пошукових системах;
  • дає компанії перевагу у вигляді соціального підтвердження, що саме ця організація справжній профі в своїй ніші;
  • дозволяє сформувати базу постійних відвідувачів, які в майбутньому можуть стати вашими клієнтами;
  • допомагає налагодити контакт між адміністрацією сайту і його відвідувачами.
 • Створення блогу на основному сайті компанії

  Також позитивно впливає на ефективність сайту і його конверсію, на те, як ставляться до сайту відвідувачі. За допомогою блогу можна збільшити кількість унікального контенту з додатковими ключовими запитами - це матиме позитивний вплив на індексацію сайту пошуковими системами.

  Створення корпоративного блогу, найчастіше, здійснюється на окремому домені і найкраще на окремому платному хостингу. Також останнім часом стали переходити на піддомени для блогу з ім'ям сайту компанії. Ще цілком практично створення блогу на сайті компанії, де йому відводиться окремий розділ - оптимальне рішення в плані ціни і якості.

Як вести блог?

З повагою до свого клієнта, і знанням своєї справи.

Створення і ведення блогу являє собою регулярне наповнення статтями, оглядами, нотатками, які розміщуються в хронологічному порядку на сторінці блогу, бажано розбивати блог на категорії новин, це полегшить роботу по його веденню і допоможе охопити додаткові ключові питання. Дуже важливо стежити за тим щоб блог оновлювався і на ньому завжди була присутня свіжа інформація, для відвідувачів сайту і потенційних клієнтів це буде хорошим сигналом, що ваша компанія стежить за новими тенденціями і завжди в курсі останніх новин.

Новини про компанію варто розміщувати в блозі тільки в тому випадку, якщо це має бути цікавим для відвідувачів сайту і потенційних клієнтів.

Створення блогу, як окремого, так і що знаходиться в розділах основного сайту, пропонує Вам веб студія Bizonoff - ми професійна команда веб-програмістів, веб-дизайнерів, SEO-оптимізаторів і копірайтерів, які зможуть втілити в життя всі ваші задуми та ідеї в яскравому дизайні, зручному функціонал для використання і якісним унікальним контентом, який буде цікавий вашим відвідувачам і клієнтам.

Види блогів

Все дуже просто особистий, корпоративний і громадський.

Виділяють кілька видів блогів. Розглянемо кожен з них детальніше.

 • Особистий блог

  Такий блог людина веде для себе. Це особистий щоденник, який, як правило, можуть переглядати обмежене коло осіб (близькі знайомі, друзі, родичі). За допомогою такого сайту автор ділитися всім, що його хвилює, будь то особисте життя, його думка щодо будь-яких питань або висвітлення важливих в суб'єктивному сприйнятті подій.

 • Корпоративний блог

  Блог, який присутній на цьому сайті є типовим представником даної категорії. Пости на таких сайтах відносяться до тієї тематичної ніші, якої займається сама фірма. Категоріями блогу також можуть бути новини компанії, конкретні події, розділи, пов'язані з напрямками бізнесу і т.д. Загалом, все те, що пов'язано з компанією або її бізнесом.

 • Громадський (відкритий) блог

  Такі блоги можуть переглядати всі відвідувачі сайту, а також вони відкриті для індексації пошуковими системами, що дає можливість знаходити записи у вільному доступі в пошуковій видачі. Крім цього, користувачі сайту можуть залишати коментарі та брати участь в обговоренні представлених матеріалів.

Блогинга, як явище отримав дуже широке поширення. По суті, він являє собою додатковий інструмент популяризації та просування ідей, товарів, поглядів.

Тарифи

Ми не тільки створюємо сучасні якісні сайти, доступні для роботи з десктопних і мобільних пристроїв, а й вчимо своїх клієнтів вичавлювати максимум з їх веб-ресурсів. Якщо ви переслідуєте мету не тільки створити свій особистий щоденник в мережі інтернет, а й зробити його кращим або одним з кращих в ніші, то ви звернулися за адресою.

Наше портфоліо

Гордість за свою роботу - найбільша нагорода

review

Засновник освітнього агентства "Аспект"

review

Керівник проекту ST-MARKET

review

Керівник мережі магазинів "Ріжки та ніжки"

review

Керівник магазину "Real Food"

Відео відгуки

Щоб не казали наші клієнти, аби добре! Дякуємо Вам за те, що довіряєте нам.

slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo
slide2
bizo

Клієнти

Наші клієнти - це наша сім'я, і в ній на всіх вистачить місця.

Зв'яжіться з нами

Просто заповніть форму розбірливим почерком

Підписуйтесь на розсилку

Ми виконуємо розсилку не частіше ніж раз на місяць.