Усі послуги
20132021
Розробка
8 років
безперервного розвитку і самовдосконалення
2 стартапу
великі діючі проекти розвиваються нами
200+ проектів
реалізовано за період нашого існування
1000+ ідей
щоб створити кращий нішевий продукт

Веб студія Bizonoff в Києві: створення та комплексне просування сайтів

На українському ринку IT-послуг зараз існує безліч агентств, які створюють сайти, ведуть соцмережі, розробляють landing page. Тепер уявіть ситуацію. Ви замовили недорогий варіант сайту, пішли клієнти, а сайт починає гальмувати. Банально не приймаються замовлення, CRM-система не справляється з навантаженням. У підсумку - клієнти уходять разом з прибутком. А можна не втрачати час-гроші і відразу звернутися в web-studio Bizonoff в місті Києві. Чому саме ми? Ми не робимо масовий продукт, щоб "як у всіх". Бізонофф пропонує унікальні рішення, які дадуть результат. Для великого бізнесу робимо високонавантажені проекти і відразу враховуємо зростання в перспективі навантаження на інтернет-портал, щоб "все завжди працювало". Для власників магазинів, які хочуть перейти в онлайн, ми реалізуємо ефективну відокремлення від конкурентів за допомогою сателітної сітки інтернет-маркетів. Виводимо на ринок нові нішеві продукти і послуги за допомогою висококонверсіонних лендінгів. Для малого бізнесу розробляємо сайти-візитки з вау-дизайном.

Детальніше
Caution! This seo text. Be careful.
b.

Питання та відповіді

Чим ви кращі за інших?

Ми з 2013 року створюємо професійні сайти і займаємося комплексним інтернет-маркетингом прагнучи з року в рік знайти нові можливості для розвитку власних продуктів і рішень. У своїй роботі ми прагнемо проговорити первинні очікування клієнта, досягти їх і перевиконати.Найбільш вагомими перевагами своєї роботи ми вважаємо фінансові гарантії, політику роботи на базі «ціна-якість», найсучасніші технічні рішення. Більше про нас скаже виключно наше портфоліо.

З якими типами клієнтів ви працюєте?

Ми працюємо з приватними особами та компаніями, які чітко розуміють напрямок власного розвитку.В першу чергу нас цінують клієнти які за період своєї роботи не раз обпікалися при виборі підрядників для виконання тих чи інших робіт і не отримували потрібного результату, втрачаючи при цьому час, гроші і нерви.

Що конкретно ви робите і можете запропонувати?

Ми займаємося професійною розробкою сайтів від корпоративних сайтів до порталів, мобільних додатків і комплексним інтернет-маркетингом, надаючи також супутні послуги. Однак, наша спеціалізація це створення великих високонавантажених проектів, стартапів, інтернет-магазинів, а також подальше їх планомірний розвиток.

Що впливає на вартість робіт?

Вартість робіт в сегменті створення сайтів визначається двома факторами: це рівень складності поставленого завдання і час, витрачений на її виконання. Наші оцінки завжди знаходяться в прямій залежності до тимчасових витратах.

Отримайте зворотний зв'язок
з будь-якого важливого або не дуже питання

Залиште свій номер, ім'я і сумніви в цій формі.
Ми точно Вас наберемо і при необхідності домовимося про зустріч

Натискаючи кнопку "Відправити" ви погоджуєтеся з нашої політикою конфіденційності