20132020
Розробка
сайтів і
додатків
8 лет
непрерывного развития и самосовершенствования
2 стартапа
крупные действующие проекты развиваемые нами
200+ проектов
реализовано за период нашего существования
1000+ идей
что бы создать лучший нишевый продукт
Усі послуги

Питання та відповіді

Чим ви кращі за інших?

Ми з 2013 року створюємо професійні сайти і займаємося комплексним інтернет-маркетингом прагнучи з року в рік знайти нові можливості для розвитку власних продуктів і рішень. У своїй роботі ми прагнемо проговорити первинні очікування клієнта, досягти їх і перевиконати.Найбільш вагомими перевагами своєї роботи ми вважаємо фінансові гарантії, політику роботи на базі «ціна-якість», найсучасніші технічні рішення. Більше про нас скаже виключно наше портфоліо.

З якими типами клієнтів ви працюєте?

Ми працюємо з приватними особами та компаніями, які чітко розуміють напрямок власного розвитку.В першу чергу нас цінують клієнти які за період своєї роботи не раз обпікалися при виборі підрядників для виконання тих чи інших робіт і не отримували потрібного результату, втрачаючи при цьому час, гроші і нерви.

Що конкретно ви робите і можете запропонувати?

Ми займаємося професійною розробкою сайтів від корпоративних сайтів до порталів, мобільних додатків і комплексним інтернет-маркетингом, надаючи також супутні послуги. Однак, наша спеціалізація це створення великих високонавантажених проектів, стартапів, інтернет-магазинів, а також подальше їх планомірний розвиток.

Що впливає на вартість робіт?

Вартість робіт в сегменті створення сайтів визначається двома факторами: це рівень складності поставленого завдання і час, витрачений на її виконання. Наші оцінки завжди знаходяться в прямій залежності до тимчасових витратах.