Усі послуги
20132022
Розробка
8 років
безперервного розвитку і самовдосконалення
2 стартапу
великі діючі проекти розвиваються нами
200+ проектів
реалізовано за період нашого існування
1000+ ідей
щоб створити кращий нішевий продукт

Web-студія в місті Полтава Bizonoff

Веб студія Полтави Бізонофф не тільки розробляє сайти, але і бере участь у стартапах. Ми знаємо, як вивести на ринок new продукт. Фахівці web студії міста Полтава Bizonoff опрацьовують всі етапи New Product Development. Виходячи з проблем клієнтів, генерується нова ідея. Далі маркетологи веб-студії в Полтаві проводять апробацію затребуваності нового продукту. Проводиться аналіз SWOT, щоб виявити слабкості і сильні сторони.
Розробляється концепція, яка дає зрозуміти для чого створюється новий продукт і які клієнтські завдання він вирішує. Експерти web-студії в Полтаві Бізонофф проводять бізнес-аудит, щоб визначити комерційний потенціал продукту, його рентабельність і швидкість окупності, конкурентоспроможність. Після аналізу створюється прототип New Product, який допоможе виявити помилки, визначити шляхи взаємодії з клієнтами і наскільки ефективна ідея. Для зниження ризиків при випуску нового продукту проводиться тестування фахівцями і фокус-групою.
Після виходу New Product на ринок маркетологи веб студії Полтави Bizonoff створюють стратегію просування, підвищення впізнаваності компанії. Ми знаємо, як заощадити ваші гроші, нерви і час при виведенні нового продукту.

Детальніше
Caution! This seo text. Be careful.
b.

Отримайте зворотний зв'язок
з будь-якого важливого або не дуже питання

Залиште свій номер, ім'я і сумніви в цій формі.
Ми точно Вас наберемо і при необхідності домовимося про зустріч

Натискаючи кнопку "Відправити" ви погоджуєтеся з нашої політикою конфіденційності