Усі послуги

Послуги створення та просування сайтів

До створення сайтів ми підходимо комплексно. Обов'язкові етапи роботи над web-проектами охоплюють: складання техзавдання, проектування майбутньої внутрішньої архітектури проекту, програмування. Кожен етап розробки включає обов'язкове тестування. Це дозволяє робити для Вас кращі digital-продукти.
  Для нас інтернет-маркетинг - це не просто про просування і тексти. До наших проектів ми підключаємо всі існуючі marketing-інструменти: SMM-просування, внутрішню і зовнішню оптимізацію, заходи по прямому залученню трафіку з пошукових систем, email розсилки, контекстну і банерну рекламу. Як підсумок - прибутковість бізнесу через підвищення лояльності клієнтів.
   Наша мета, щоб Ваші сайти завжди безпомилково працювали, а Ви не втрачали нерви і прибуток. Проведемо технічне удосконалення вже існуючого інтернет-проекту, проконтролюємо стабільну роботу web-сайту, встановимо ефективну систему it-безпеки.
    Фахівці Bizonoff проводять повну експертизу веб-сайтів. У комплексі наших послуг ми оцінюємо і виявляємо помилки в юзабіліті, функціонал і безпосередньо самій структурі сайту, аналізуємо SEO-optimization всіх сторінок, а також якість наповнення контентом відповідно до семантикою.
     Ми знаємо, що сайту недостатньо бути тільки красивим і ефектним. Тому Bizonoff створює такий дизайн, який буде зрозумілий користувачеві, зручний і корисний, який максимально підвищить рівень довіри. Такий підхід допомагає зростанню впізнаваності і лояльності до компанії. Ми даємо не просто картинку, ми даємо - емоцію.

     Отримайте зворотний зв'язок
     з будь-якого важливого або не дуже питання

     Залиште свій номер, ім'я і сумніви в цій формі.
     Ми точно Вас наберемо і при необхідності домовимося про зустріч

     Натискаючи кнопку "Відправити" ви погоджуєтеся з нашої політикою конфіденційності