Усі послуги
20132021
Розробка
8 років
безперервного розвитку і самовдосконалення
2 стартапу
великі діючі проекти розвиваються нами
200+ проектів
реалізовано за період нашого існування
1000+ ідей
щоб створити кращий нішевий продукт

Web-студія в місті Васильків Bizonoff

Розробка інтернет-магазину web-студією Bizonoff в місті Васильків має високу ціну, але це того варте. Тепер розповімо чому наші послуги такі дорогі.
Ми створюємо інтернет-магазини не за шаблонами, кожен проект реалізуємо з "чистого аркуша". Втілимо найсміливіші з Ваших фантазій і зробимо для сайту WOW-дизайн. У проекті буде реалізований функціонал, який чітко буде підходити під завдання бізнесу. У нас є досвід розробки нестандартних онлайн-шопів на фреймворку laravel, однієї з кращих існуючих платформ для створення web-проектів.
Перед початком роботи проводимо обов'язкову брифовку з клієнтом для складання ТЗ. Далі маркетологами веб-студії Бізонофф робиться комплексний аналіз потенційної аудиторії і конкурентів, досліджуються поведінкові сценарії користувачів. На підставі проведених оцінок створюється прототип інтернет-магазину з основними розділами, кнопками і плашками. Разом з версією для десктопів робиться варіант для мобільних пристроїв.
Після узгодження з замовником проводиться підсумковий контроль, який включає оцінку швидкості підвантаження сторінок, видалення зайвого: непотрібних плагінів, шрифтів і т. п.
За підсумком всі задоволені: ми - взаємовигідною співпрацею, клієнт - якісним висококонверсійним онлайн-магазином.

Детальніше
Caution! This seo text. Be careful.
b.

Отримайте зворотний зв'язок
з будь-якого важливого або не дуже питання

Залиште свій номер, ім'я і сумніви в цій формі.
Ми точно Вас наберемо і при необхідності домовимося про зустріч

Натискаючи кнопку "Відправити" ви погоджуєтеся з нашої політикою конфіденційності